Suchá výstavba

Proč sádrokarton

Sádrokarton vám nabízí libovolnou rekonstrukci interiérů, půdních vestaveb, ale také výstavby zcela nových projektů. Jelikož používáme nové stavební technologie, můžeme změnit dříve neprakticky řešené prostory v komfortní místnosti. Kromě klasické montáže sádrokartonů provádíme také montáž sádrokartonových nebo minerálních podhledů, podlah a dalších. Pokud máte zájem o efektivní a zároveň estetickou úpravu interiéru, neváhejte a využijte sádrokarton. Zajímá vás, kde všude můžete suché stavby využít? Řešení záleží v podstatě jen na vašem přání, ale přesto vás můžeme trochu inspirovat. Sádrokarton se hodí pro snadnou přestavbu libovolné místnosti, ale i celého bytu. Můžete změnit příčky, výšku stropu či položit kvalitní sádrovláknitou podlahu. Dále se sádrokarton hodí pro kompletní rekonstrukci nebo úpravu půdních prostor, které upravíme podle vašeho zadání. Výhodou je, že nabízíme také montáž střešních oken a elektroinstalací, takže můžeme změnit vaši půdu k nepoznání.

Výhody SDK konstrukcí

rychlý postup stavby  suchý proces výstavby  snadná opravitelnost  dobré akustické vlastnosti  zvýšení požární odolnosti  ekonomická efektivita  níská hmotnost.

Sádra, která má stejné pH a tepelnou vodivost jako lidská pokožka, představuje ideální povrch stěn. Sádra má stoprocentně nerostný původ a neobsahuje látky, které by mohly negativně ovlivnit pocit pohody. Může dokonce přijít do přímého styku i s pokožkou - v lékařství se sádra nanáší přímo na pokožku při fixaci fraktury kostí.


Sádrokartonové deskySádrokartonové desky
Sádrokartonové desky, neboli SDK desky pro realizaci suché stavby. Sádrokartonové desky běžné do sucha, vlhka a protipožární sádrokartonové desky, tvrzené desky SDK.
 Sádrokarton profilySádrokarton profily
Tato sekce nabízí veškeré potřebné sádrokartonové profily k vytvoření a realizaci sádrokartonové konstrukce pro následnou montáž sádrokartonových desek.
Sádrokarton příslušenstvíSádrokarton příslušenství
Veškeré potřebné příslušenství pro realizaci sádrokartonového systému, komponenty SDK, prvky pro uchycení lišt a desek do rastrů. Pásky pro sádrokartonový systém. Šrouby pro sádrokartonový systém.
 Sádrokarton tmelSádrokarton tmel
Tmely na sádrokarton jsou neodmyslitelnou součástí dokonale hladkého a souvislého povrchu sádrokartonového systému.  Tmely na sádrokarton jsou děleny do základních stěrkových tmelů a finálních tmelů.
Kontakt

TOP-MARKET prodejna

Zahradní 793
(vstup ul. V Háječku)
Přeštice
33401

+420 773 069 155
+420 773 069 255