KMBeta Profiblok

 ODKAZ PROFIBLOK 

PROČ VYBRAT PÁLENÉ CIHLY PROFIBLOK

Česká klasika, to jsou domy postavené z pálených cihel, ve kterých žili už generace našich předků. Tento tradiční a osvědčený přírodní stavební materiál nabízí vlastnosti a podmínky, které přináší garanci jistoty a trvanlivosti.

Výrobou pálených cihel navazujeme na více než 160 let zkušeností. Před první světovou válkou byla naše cihelna dokonce největší v celé střední Evropě.

Vlastnosti pálených výrobků závisí z velké míry na vlastnostech základní suroviny - cihlářského jílu. Naše výrobky vynikají vysokou pevností, která zaručuje bezproblémovou statiku domu i za velmi dlouhou dobu a tím i jeho v podstatě neomezenou životnost.

Náš sortiment pálených cihel PROFIBLOK zahrnuje veškeré prvky potřebné pro stavbu cihlového domu. Zdivo pro nosné i příčkové stěny, překlady nad dveře a okna, nosníky a vložky pro stropy. A díky vysoké pevnosti zdiva je možná i stavba vícepodlažních objektů.

U nás si můžete vybrat mezi dvěma variantami cihelných bloků. Prvním typem jsou bloky určené pro klasickou technologii zdění na maltovanou ložnou spáru s použitím standardní, nebo termoizolační malty, která vylepšuje tepelně izolační vlastnosti obvodových stěn. Nebo moderní způsob zdění na lepidlo s milimetrovou spárou, to zamezuje vzniku tepelných mostů v obvodových stěnách, urychluje postup prací a zdivo není příliš navlhčováno technologickou vodou.

Náš sortiment keramického zdiva tvoří ucelený systém se stropními konstrukcemi HURDIS a MIAKO určené pro novostavby i při rekonstrukcích. i Díky jednoduchosti skladby stropu jsou oba systémy vhodné i pro stavby prováděné svépomocí. U stropů HURDIS i MIAKO vede jednoduchost provedení a nenáročnost při řešení detailů konstrukce k velké oblibě u zákazníků.

 

 


Kontakt

TOP-MARKET prodejna

Zahradní 793
(vstup ul. V Háječku)
Přeštice
33401

+420 773 069 155
+420 773 069 255