Satjam Roof

SATJAM-roof-logo_kr-.jpg  

SATJAM-Roof-barevnost  loskutak
                
  • Popis
  • Vzroník barev
SATJAM-ROOF-01-big.png SATJAM-ROOF-02-big.png SATJAM-ROOF-03-big.pngSATJAM-ROOF-04-big.png SATJAM-ROOF-05-big.png
Technické parametry
SATJAM Roof

SATJAM-ROOF-tabulka.png Technické parametry
SATJAM Roof v provedení Plus

SATJAM-ROOF-tabulka-plus.png
Střešní krytina SATJAM Roof
 

SATJAM Roof je moderní střešní krytina s univerzálním použitím a vynikající odolností proti všem povětrnostním vlivům, včetně silného krupobití. Své příznivce si získává především díky výborným užitným vlastnostem a velmi dobrému poměru kvality a ceny.

 

Využití střešní krytiny SATJAM Roof
Rekonstrukce střech, novostavby rodinných domů, stavby bytových domů, střešní nástavby panelových a bytových domů, stavby občanské vybavenosti, komerční a užitkové objekty

 
Proč se rozhodnout pro střešní krytinu SATJAM Roof
 

1. Nízká hmotnost
2. Vysoká kvalita materiálu
3. Široká nabídka barev a povrchových úprav
4. Dlouhá životnost
5. Servis a poradenství
6. Komplexní systém

 

1. Nízká hmotnost
Až 10x nižší než je hmotnost klasických těžkých střešních krytin, umožňuje optimalizovat náklady na stavbu domu již od samého počátku.Hmotnost krytiny Satjam Roof v provedení Alumat (slitina hliníku) je pouze 2 Kg/m2, u ocelového provedení to je 4,8 Kg/m2.

 

2. Vysoká kvalita materiálu
Vstupní materiál, vysoce kvalitní ocelový žárově pozinkovaný plech opatřený barevnou povrchovou úpravou je nakupován u renomovaných dodavatelů, jako je např. Arcellor Mittal, Myriad, Corus, v případě slitiny hliníku je dodavatelem norská společnost Hydro Norsk.

 

3. Široká nabídka barev a povrchových úprav
Umožní sladění krytiny s fasádou a ostatními stavebními prvky. Více informací zde.

 

4. Dlouhá životnost
Až 60 let s nízkými nároky na údržbu střešní krytiny, záruka "SATJAM záruka Plus" je poskytována až v délce 40 let.

 
SATJAM-ROOF-IMAGE-01.png

5. Servis a poradenství
Zdarma vám připravíme kladečský plán vč. materiálového rozpočtu, a pokud se pro realizaci rozhodnete, střechu většinou dopravíme na místo stavby nákladním automobilem s hydraulickou rukou.

 

6. Komplexní systém
Aby námi dodávané střechy odpovídaly současným požadavkům na moderní řešení funkčního střešního pláště, dodáváme společně s krytinou ucelený systém doplňků, který se skládá z typizovaných klempířských prvků (hřebenáče, závětrné lišty, okapní plechy atd.), prostupových tašek, difuzních folií, bezpečnostních prvků, originálního spojovacího materiálu, těsnění a pásek a také okapového systému SATJAM Niagara. V nabídce produktů společnosti SATJAM naleznete ucelené řešení střešních oken SATJAM Aura a nadkrokevní izolaci s vynikajícími parametry SATJAM Izopir.

 
SATJAM-ROOF-IMAGE-02.png
 

Technické údaje
Lehké střešní krytiny SATJAM Roof jsou vyráběny v pásech o celkové délce až 6000mm, na míru dle kladečského plánu, který vám zdarma zhotovíme a zodpovíme rovněž vaše otázky ohledně konstrukce a funkčnosti střechy. Díky moderní technologii lze u této krytiny měnit délku i výšku vlny tak, že ji lze přizpůsobit estetickým požadavkům uživatele. Detailní rozměry jsou uvedeny v tabulce.
Minimální sklon střechy je 10°. Více informací o montáži naleznete v montážním návodu.
Montážní návod ke stažení zde.

 

Systém Soft Line
Při nízkých sklonech střech může v určitých případech dojít ke vzlínání vlhkosti v podélném spoji dvou pásů střešní krytiny. Z toho důvodu je střešní krytina SATJAM Roof opatřena dvěma pojistnými odvodňovacími drážkami - jednou v horní vlně a druhou ve spodní. Podstřeší je tak dokonale chráněno proti náhodnému vniknutí vlhkosti.

 
SATJAM-ROOF-SOFT-LINE.png
 

Základní klempiřské doplňky

 
SATJAM-ROOF-Hrebenac.jpgSATJAM-ROOF-lista-horni.jpgSATJAM-ROOF-lista-spodniSATJAM-ROOF-okapni-plech.jpg
SATJAM-ROOF-uzlabi.jpgSATJAM-ROOF-oplechovani-ke-zdi.jpgSATJAM-ROOF-snehovy-zachytavac.jpgSATJAM-ROOF-snehove-narozi.jpg
SATJAM-ROOF-snehovy-kout.jpgSATJAM-ROOF-hrt.jpgSATJAM-ROOF-odvetravaci-taska.jpgSATJAM-ROOF-kominek-pro-dovod-plynu.jpg
SATJAM-ROOF-odvetravaci-kominek.jpgSATJAM-ROOF-anteni-prostup.jpgSATJAM-ROOF-celo-hrebenace.jpgSATJAM-ROOF-hrebenace-pulkulate.jpg
SATJAM-ROOF-spojka-hrebenace-t.jpgSATJAM-ROOF-spojka-hrebenace.jpgSATJAM-ROOF-odvetravani-hrebenace.jpgSATJAM-ROOF-szo.jpg

 


Kontakt

TOP-MARKET prodejna

Zahradní 793
(vstup ul. V Háječku)
Přeštice
33401

+420 773 069 155
+420 773 069 255