Satjam Rapid

SATJAM rapid.jpg  

SATJAM-Rapid-barevnost  loskutak

 

                
  • Popis
  • Vzroník barev
SATJAM-ARAD-01-big.png SATJAM-RAPID-02-big.pngSATJAM-RAPID-03-big.png SATJAM-RAPID-04-big.pngSATJAM-RAPID-05-big.png
Technické parametry
SATJAM Rapid
satjam-aura-avx-tabulka-700

Střešní krytina SATJAM Rapid

SATJAM Rapid je střešní krytina, která svým vzhledem připomíná falcovanou střešní krytinu, tedy krytinu s dvojitou stojatou drážkou. Montáž této střešní krytiny je však mnohem jednodušší, rychlejší a tím i cenově dostupnější.
SATJAM Rapid se pokládá na laťování nebo na bednění. Při pokládce na bednění je vhodné použít separační folii, nebo rohož. Díky tomu bude zamezeno dotyku krytiny s bedněním a tím zajištěno lepší odvětrání.


Využití střešní krytiny SATJAM Rapid

Tato velkoformátová krytina se hodí především na novostavby (moderní pultové střechy). Díky své nízké hmotnosti a jednoduché a rychlé montáži ji lze použít i pro rekonstrukce střech.


Proč se rozhodnout pro střešní krytinu SATJAM Rapid

  1. 1. Nízká hmotnost
  2. 2. Design střechy
  3. 3. Široká nabídka barev a povrchových úprav
  4. 4. Dlouhá životnost
  5. 5. Servis a poradenství
  6. 6. Komplexní systém

1. Nízká hmotnost

Až 10x nižší než je hmotnost klasických těžkých střešních krytin, umožňuje optimalizovat náklady na stavbu domu již od samého počátku.Hmotnost krytiny Satjam Rapid je 4,3 Kg/m2.


2. Design střechy

Střecha získá díky provedení krytiny a široké paletě povrchových úprav efektní vzhled, zapadající do moderní zástavby, zároveň ale připomíná klasickou falcovanou střešní krytinu a může tak velmi dobře zapadnout i do historické zástavby.


3. Široká nabídka barev a povrchových úprav

Umožní sladění krytiny s fasádou a ostatními stavebními prvky. Více informací zde.


4. Dlouhá životnost

Až 60 let s nízkými nároky na údržbu střešní krytiny, záruka "SATJAM záruka Plus" je poskytována až v délce 40 let. Více informací zde.

SATJAM-RAPID-image-01.png


5. Servis a poradenství

Zdarma vám připravíme kladečský plán včetně materiálového rozpočtu, a pokud se pro realizaci rozhodnete, střechu většinou dopravíme na místo stavby nákladním automobilem s hydraulickou rukou.


6. Komplexní systém

Aby námi dodávané střechy odpovídaly současným požadavkům na moderní řešení funkčního střešního pláště, dodáváme společně s krytinou ucelený systém doplňků, který se skládá z typizovaných klempířských prvků (hřebenáče, závětrné lišty, okapní plechy atd.), prostupových tašek, difuzních folií, bezpečnostních prvků, originálního spojovacího materiálu, těsnění a pásek a také okapového systému SATJAM Niagara. V nabídce produktů společnosti SATJAM naleznete ucelené řešení střešních   oken SATJAM Aura   a nadkrokevní izolaci   s vynikajícími parametry SATJAM Izopir .

SATJAM-RAPID-image-02.png


Technické údaje

Krytina SATJAM Rapid je vyráběna v pásech o celkové délce 0,5 až 9m u SR 510, nebo až do 10 m u SR 310. Střešní krytina Rapid je vyráběna míru dle kladečského plánu, který vám zdarma zhotovíme a zodpovíme rovněž vaše otázky ohledně konstrukce a funkčnosti střechy. Krytina se vyrábí ve dvou stavebních šířkách - 510 a 310 mm. Pokládá se na laťování, nebo bednění za použití skrytého kotvení a lze ji použít od sklonu střechy 8°, za předpokladu, že krytina není po spádnici dělená. V případech, když je krytina po spádnici dělena a jednotlivé pásy se musí na sebe napojovat je minimální sklon pro požití od 15°. Více informací o montáži naleznete v montážním návodu.
Montážní návod ke stažení zde.


Základní klempířské doplňky
SATJAM-RAPID-hrebenac-rovny.jpgSATJAM-RAPID-zavetrna-lista.jpgSATJAM-RAPID-zavetrna-lista-plocha.jpgSATJAM-RAPID-oplechovani-ke-zdi.jpg
SATJAM-RAPID-uzlabi.jpgSATJAM-RAPID-okapni-plech.jpgSATJAM-RAPID-drzak-hrebenace-perforovany.jpgSATJAM-RAPID-drzak-hrebenace-nizky.jpg
SATJAM-RAPID-odvetravaci-taska.jpgSATJAM-RAPID-kominek-pro-odvod-plynu.jpgSATJAM-RAPID-odvetravaci-kominek.jpgSATJAM-RAPID-antenni-prostup.jpg


Kontakt

TOP-MARKET prodejna

Zahradní 793
(vstup ul. V Háječku)
Přeštice
33401

+420 773 069 155
+420 773 069 255