Satjam Grande

SATJAM-grande-logo_kr.jpg  

SATJAM-Roof-barevnost  loskutak

 

                
  • Popis
  • Vzroník barev
SATJAM-GRANDE-01-big.png SATJAM-GRANDE-02-big.pngSATJAM-GRANDE-03-big.pngSATJAM-GRANDE-04-big.png SATJAM-GRANDE-05-big.png
Technické parametry
SATJAM Grande
SATJAM-GRANDE-tabulka.png
Střešní krytina SATJAM Grande
 

Moderní, lehká a s univerzálním využitím. Taková je střešní krytina SATJAM Grande. Pro vzhled této střešní krytiny je charakteristickým znakem mohutný oblouk. Zejména díky tomuto tvaru si získává stále vyšší popularitu. Její charakteristický tvar a celkový vzhled střechy připomíná klasickou "románskou tašku".

 

Využití střešní krytiny SATJAM Grande
Veškeré novostavby rodinných domů, včetně jejich rekonstrukcí. Díky klasickému vzhledu nachází uplatnění v široké šíři staveb.

 
Proč se rozhodnout pro střešní krytinu SATJAM Grande
 

1. Nízká hmotnost
2. Vysoká kvalita materiálu
3. Široká nabídka barev a povrchových úprav
4. Dlouhá životnost
5. Servis a poradenství
6. Komplexní systém

 

1. Nízká hmotnost
Optimalizace stavebních nákladů může probíhat již od samého začátku. Plechová střešní krytina má totiž až 10x nižší hmotnost, než klasické druhy tašek. Hmotnost krytiny Satjam Grande v provedení Alumat (slitina hliníku) je pouze 2 Kg/m2, u ocelového provedení to je 4,8 Kg/m2. Při výběru vhodné barvy je tato krytiny od klasických tašek téměř k nerozeznání.

 

2. Vysoká kvalita materiálu
Pro výběr vstupního materiálu do výroby jsou zvoleni pouze renomovaní světoví výrobci - Arcellor Mittal, Corus a Myriad. U slitiny hliníku se jedná o norskou společnost Norsk Hydro.

 

3. Široká nabídka barev a povrchových úprav
Pestrá nabídka barevného provedení střešní krytiny a doplňků umožní dokonalé sladění střechy s fasádou a ostatními stavebními prvky. Více informací zde.

 

4. Dlouhá životnost
Životnost střešní krytiny je až 60 let a nároky na údržbu zůstávají minimální po celou dobu životnosti střechy. Využite zákaznického benefitu "SATJAM záruka Plus", který nabízí prodloužení záruky v délce trvání až 40 let. Více informací zde.

 
SATJAM-GRANDE-IMAGE-01.png

5. Servis a poradenství
Naši odborníci vám v rámci profesionálního poradenství připraví zdarma kladečský plán pro vaši střechu. U většiny zakázek nabízíme zdarma službu dopravy materiálu na místo realizace nákladním automobilem, s možností složení hydraulickou rukou.

 

6. Komplexní systém
Ke střešní krytině SATJAM Grande je také dodáván ucelený systém doplňků. Mezi nimi naleznete typizované klempířské prvky (hřebenáče, závětrné lišty nebo okapní plechy). Nechybí ani bezpečnostní prvky, originální spojovací materiál, difuzní fólie a prostupové tašky.
Ke střešním krytinám nabízíme také okapový systémSATJAM Niagara. střešní okna SATJAM Aura a nadkrokevní izolaci SATJAM Izopir. Vše proto, aby naše střechy odpovídaly současným požadavkům na originální ucelený střešní systém.

 
SATJAM-GRANDE-IMAGE-02.png
 

Technické údaje
Lehké střešní krytiny SATJAM Grande se vyrábí v pásech, jejichž celková délka může být až 6 000mm. Podle kladečského plánu (který vám rádi zdarma zhotovíme) se vyrábějí přesně na míru vaší střechy. Pro výrobu využíváme moderní technologii, díky které si může vybrat délku vlny 350 nebo 400mm. Nabídku variant najdete v tabulce.
SATJAM Grande najde využití na střechách s minimálním sklonem od 10°. Detailní informace naleznete v montážním návodu, který je ke stažení zde.

 

Systém Soft Line
U některých druhů střešních krytin může v případě malých sklonů střechy docházet k pronikání vlhkosti v podélným spojem. Pro zamezení tohoto problému jsme střešní krytinu SATJAM Grande vybavili dvěma pojistnými odvodňovacími drážkami. Jednou v horní vlně a jednou ve spodní vlně. Tím je zajištěna dokonalá ochrana podstřeší proti vnikání vlhkosti.

 
SATJAM-GRANDE-SOFT-LINE.png
 

Základní klempiřské doplňky

 
SATJAM-ROOF-Hrebenac.jpgSATJAM-ROOF-lista-horni.jpgSATJAM-ROOF-lista-spodniSATJAM-ROOF-okapni-plech.jpg
SATJAM-ROOF-uzlabi.jpgSATJAM-ROOF-oplechovani-ke-zdi.jpgSATJAM-ROOF-snehovy-zachytavac.jpgSATJAM-ROOF-snehove-narozi.jpg
SATJAM-ROOF-snehovy-kout.jpgSATJAM-ROOF-hrt.jpgSATJAM-ROOF-odvetravaci-taska.jpgSATJAM-ROOF-kominek-pro-dovod-plynu.jpg
SATJAM-ROOF-odvetravaci-kominek.jpgSATJAM-ROOF-anteni-prostup.jpgSATJAM-ROOF-celo-hrebenace.jpgSATJAM-ROOF-hrebenace-pulkulate.jpg
SATJAM-ROOF-spojka-hrebenace-t.jpgSATJAM-ROOF-spojka-hrebenace.jpgSATJAM-ROOF-odvetravani-hrebenace.jpgSATJAM-ROOF-szo.jpg

 


Kontakt

TOP-MARKET prodejna

Zahradní 793
(vstup ul. V Háječku)
Přeštice
33401

+420 773 069 155
+420 773 069 255