Satjam Bond Metalic

SATJAM-bond-metalic-logo-new_kr.jpg  

SATJAM-Bond-Metalic-barevnost  loskutak

 

                
  • Popis
  • Vzroník barev
SBM-01-big.png SBM-02-big.pngSBM-03-big.png SBM-04-big.pngSBM-05-big.png
Technické parametry
SATJAM Bond Metalic
SBM-tabulka.png

Maloformátová střešní krytina SATJAM Bond Metalic

SATJAM Bond Metalic je typem střešní krytiny, která nachází uplatnění na mnoha typech staveb. Využita může být při rekonstrukcích střech i na nových střechách rodinných domů, staveb občanské vybavenosti i komerčních objektech. Malý formát šablon najde uplatnění i na složitých a netradičních tvarech střech. Vyniká však i na střechách jednoduchých.


Využití střešní krytiny SATJAM Bond Metalic

Veškeré novostavby rodinných a bytových domů, stavby občanské vybavenosti, komerční a hospodářské objekty. Využití najde především na rekonstruovaných střechách s možností využití v historické zástavbě.


Proč se rozhodnout pro střešní krytinu SATJAM Bond Metalic

  1. 1. Nízká hmotnost
  2. 2. Vysoká kvalita materiálu
  3. 3. Široká nabídka barev a povrchových úprav
  4. 4. Dlouhá životnost
  5. 5. Servis a poradenství
  6. 6. Komplexní systém

1. Nízká hmotnost

Hmotnost plechové krytiny je mnohem menší, než u klasických těžkých střešních krytin. Plechová střešní krytina může být až 10x lehčí. Díky tomu jsou od samého počátku stavby domu optimalizovány náklady.


2. Vysoká kvalita materiálu

Výběr vstupního materiálu pro výrobu podléhá přísným kritériím kvality. Proto jsou našimi dodavateli pouze přední světové společnosti jako Arcellor Mittal, Myriad, nebo Corus.


3. Široká nabídka barev a povrchových úprav

Barvu střešní krytiny si můžete vybrat tak, aby dokonale ladila s fasádou a ostatními stavebními prvky na domě. Více informací zde.


4. Dlouhá životnost

Program "SATJAM záruka Plus" nabízí prodloužené záruky v době trvání až 40 let. Více informací zde.

SBM-image-01.png


5. Servis a poradenství

Každý potencionální zákazník si u nás může nechat zhotovit zdarma kompletní kladečský plán. Samozřejmě včetně detailního materiálového rozpočtu. K většině realizovaných zakázek můžete využít zdarma naší služby dopravení materiálu na místo určení nákladním automobilem a jeho snadné složení hydraulickou rukou.


6. Komplexní systém

Nabízíme vždy takový sortiment, který odpovídá požadavkům moderního řešení funkčního střešního pláště. Proto kromě krytiny si také můžete vybírat ucelený systém doplňků. Ty se skládají z typizovaných klempířských prvků pro SATJAM Bond Metalic (hřebenáče, lišty, okapní plechy a další). Nechybí ani prostupové tašky, spojovací materiál, difuzní fólie a bezpečnostní prvky.
V nabídce je také ucelený okapový systém SATJAM Niagara. Komplexnost našeho sortimentu také zajišťují střešní okna AURA nebo nadkrokevní izolace SATJAM Izopir s vysokými tepelně-izolačními účinky.

SBM-image-02.png

Technické údaje

Rozměry střešní krytiny SATJAM Bond Metalic a jejích šablon se můžete dozvědět ve výše uvedené tabulce. Podle zdarma zpracovaného kladečského plánu vám přivezeme přesné množství daných šablon na potřeby vaší stavby. V případě nejasností Vám také rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy ohledně konstrukce a funkčnosti střechy. Díky nízké váze a maloformátovému provedení je manipulace se střešní krytinou velmi snadná. Díky tomu je snadnější i samotná pokládka střešní krytiny.
Minimální sklon pro SATJAM Bond Metalic je 12°. Využití na střechách s menšími sklony musí být nejprve konzultováno s našimi techniky. Montážní návod ke stažení zde.


Základní klempířské doplňky
SBM-hrebenac-pulkulaty-pocatecni.pngSBM-hrebenac-pulkulaty.pngSBM-hrebenac-pulkulaty-ukoncovaci.pngSBM-hrebenac-V.png
SBM-oplechovani-ke-zdi.pngSBM-zavetrna-lista.pngSBM-okapni-plech.pngSBM-uzlabni-plech.jpg
SBM-rovinny-plech.pngSBM-odvetravaci-taska.jpgSBM-kominek-pro-odvod-plynu.jpgSBM-odvetravaci-kominek.jpg
SBM-anteni-prostup.jpgSBM-stresni-vylez.jpgSBM-stresni-lavka.jpgSBM-stresni-schod.jpg
SBM-drzak-snehove-zabrany.jpgSBM-snehova-zabrana-nos.jpgSBM-drzak-hromosvodoveho-dratu.jpgSBM-vrchlik.png
SBM-opravna-sada.jpgSBM-hrebiky-pas.jpgSBM-hrebiky-volne.jpgSBM-sroub.png


Kontakt

TOP-MARKET prodejna

Zahradní 793
(vstup ul. V Háječku)
Přeštice
33401

+420 773 069 155
+420 773 069 255