Satjam Bond Exclusive

Střešní krytina SATJAM Bond Exclusive

SATJAM-bond-exclusive-logo-new_kr.jpg  
SBE-excelent.png  loskutak

 

                
  • Popis
  • Vzroník barev
SBE-01-big.png SBE-02-big.pngSBE-03-big.png SBE-04-big.pngSBE-05-big.png
Technické parametry
SATJAM Bond Exclusive
SBE-tabulka.png

Maloformátová střešní krytina SATJAM Bond Exclusive

SATJAM Bond Exclusive je exklusivní, a přitom cenově dostupná střešní krytina. Vyniká jak svým tvarem, tak svým barevným provedením i specifi ckou povrchovou úpravou. Imponující je až 80-ti letá životnost krytiny s garantovanou 40-ti letou zárukou. Díky malému formátu šablon se hodí především na složitější tvary střech, ale vynikne i na střechách jednoduchých


Využití střešní krytiny SATJAM Bond Exclusive

Novostavby rodinných domů, rekonstrukce střech včetně rekonstrukcí v historické zástavbě.


Proč se rozhodnout pro střešní krytinu SATJAM Bond Exclusive

  1. 1. Dlouhá životnost
  2. 2. Vysoká kvalita materiálu
  3. 3. Široká nabídka barev a povrchových úprav
  4. 4. Vysoká odolnost
  5. 5. Servis a poradenství
  6. 6. Komplexní systém

1. Dlouhá životnost

Ocelová střešní krytina s minerálním posypem byla na trh uvedena na Novém Zélandu před přibližně 60-ti lety. Systém se osvědčil a posléze velice rychle rozšířil po celém světě. Životnost krytiny je prověřena náročnými povětrnostními podmínkami i časem. Proto jsme se rozhodli poskytnout na krytinu SATJAM Bond Exclusive záruku v trvání   40-ti let viz "Satjam záruka   Plus". Více informací zde.


2. Vysoká kvalita materiálu

Vstupní surovina - vysoce jakostní aluzinkový plech je nakupován u renomovaných světových výrobců, zejména u Arcelor Mittal. Suroviny pro další aplikované vrstvy jsou rovněž vysoce jakostní z dlouhodobě prověřených zdrojů. Moderní systém výroby a důsledná kontrola jakosti je zárukou kvality celého systému.


3. Široká nabídka barev a povrchových úprav

Střešní krytina SATJAM Bond Exclusive se vyrábí v šesti základních barevných variantách, což podporuje mimořádný estetický vzhled krytiny. Více informací zde.
Barevné provedení minerálního posypu
Barva RubyBarva CarnelianBarva HematiteBarva SodaliteBarva TigerBarva Jasper


4. Vysoká odolnost

Díky několikavrstvé povrchové úpravě lze tuto krytiny použít v extrémních povětrnostních podmínkách, dokonce i v místech se zvýšenou korozivitou prostředí.

SBE-image-01.png


5. Servis a poradenství

Zdarma vám připravíme kladečský plán včetně materiálového rozpočtu, a pokud se pro realizaci rozhodnete, střechu většinou dopravíme na místo stavby nákladním automobilem s hydraulickou rukou.


6. Komplexní systém

Aby námi dodávané střechy odpovídaly současným požadavkům na moderní řešení funkčního střešního pláště, dodáváme společně s krytinou ucelený systém doplňků, který se skládá z typizovaných klempířských prvků (hřebenáče, závětrné lišty, okapní plechy atd.), prostupových tašek, difuzních folií, bezpečnostních prvků, originálního spojovacího materiálu, těsnění a pásek a také okapového systému SATJAM Niagara. V nabídce produktů společnosti SATJAM naleznete ucelené   řešení střešních   oken SATJAM Aura a nadkrokevní izolaci   s vynikajícími parametry SATJAM Izopir.

SBE-image-02.png


Technické údaje

Lehké střešní krytiny s minerálním posypem SATJAM Bond Exclusive jsou vyráběny jako šablony o rozměrech uvedených v tabulce. Dodány jsou na základě kladečského plánu, který vám zdarma zhotovíme a zodpovíme rovněž vaše otázky ohledně konstrukce a funkčnosti střechy. Díky malým rozměrům šablon a jejich nízké hmotnosti vám střechu o rozloze např. 160m2 přivezeme pouze na třech paletách a vy ušetříte jak na nákladech za přesun materiálů, tak na montážních nákladech, protože montáž je velice rychlá a jednoduchá.
Minimální sklon střechy je 12°. Uplatnění krytiny na menší sklony je možné po konzultaci s našimi techniky. Montážní návod ke stažení zde.


Základní klempířské doplňky
SBE-hrebenac-pulkulaty.pocatecni.jpgSBE-hrebenac-pulkulaty.jpgSBE-hrebenac-pulkulaty-ukoncovaci.jpgSBE-hrebenac-V.jpg
SBE-oplechovani-ke-zdi.jpgSBE-zavetrna-lista.jpgSBE-okapni-plech.jpgSBE-uzlabni-plech.jpg
SBE-rovinny-plech.jpgSBE-odvetravaci-taska.jpgSBE-kominek-pro-odvod-plynu.jpgSBE-odvetravaci-kominek.jpg
SBE-anteni-prostup.jpgSBE-stresni-vylez.jpgSBE-stresni-lavka.jpgSBE-stresni-schod.jpg
SBE-drzak-snehove-zabrany.jpgSBE-snehova-zabrana-nos.jpgSBE-drzak-hromosvodoveho-dratu.jpgSBE-vrchlik.jpg
SBE-opravna-sada.jpgSBE-hrebiky-pas.jpgSBE-hrebiky-volne.jpg


Kontakt

TOP-MARKET prodejna

Zahradní 793
(vstup ul. V Háječku)
Přeštice
33401

+420 773 069 155
+420 773 069 255