Satjam

Každou rekonstrukci nebo plánovanou novostavbu předchází dlouhá řada zařizování, plánování a neustálé zvažování rozpočtu. Je třeba počítat, že nehledě na opatření, rozpočet stavby s časem naroste a "nezbytně nutných výdajů" přibude. Velmi zásadní je položka za střešní krytinu a práci spojenou s jejím položením. Hledáte úměru, jak nepřeplatit, ale zároveň se nechcete nechat zlákat příliš nízkou cenou neznámých značek.

Cena střechy není dána pouze 1 m2 krytiny. Zejména u střechy se velmi vyplatí sehnat si společnost, která vám dodá kompletní, kvalitní a plně funkční střešní plášť včetně okapového systému a dalších doplňků. S jediným dodavatelem navíc šetříte za dopravu a manipulaci.

Společnost SATJAM, s.r.o. působí na českém trhu od roku 1995, jako dodavatel kovových lehkých střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, profilů, doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví. Střešní krytiny SATJAM dokonce získaly v roce 2004 jako první v ČR ocenění kvality Czech Made.

Společnost SATJAM vyrábí střešní krytiny "na míru" přesně na Vaši střechu, a výroba tak trvá dle sezóny 5 - 10 dní. Střechu o průměrné velikosti 200 m2 pak zkušená pokrývačská firma zvládne položit za 3-4 dny. Prostředky uspořené díky střešním krytinám SATJAM tak můžete investovat například do dětského pokoje, zařízení domu nebo zahrady. A ušetřený čas i starosti jsou k nezaplacení.


Kontakt

TOP-MARKET prodejna

Zahradní 793
(vstup ul. V Háječku)
Přeštice
33401

+420 773 069 155
+420 773 069 255