Monterrey

Kombinace pohodlí a tradice

Ruukki Monterrey je perfektní volbou pro širokou škálu typů krajiny a domů. Právě proto je nejoblíbenějším z našich modelů. Díky nižšímu profilu dodá krytina Monterrey vaší střeše uklidňující vzhled. Monterrey je dostupná ve třech variantách - Ruukki 50 plus, Ruukki 40 a Ruukki 30, které se liší povrchovou úpravou a tím i délkou technické (resp. estetické) záruky - 50 (20), 40 (15) a 30 (10) let.

Monterrey ve variantě s FEBTM - Front Edge Bending (kód TS44-350-1100)

Jde o variantu krytiny Monterrey s novým patentovaným způsobem ohnutí
přední (okapové) hrany střešní krytiny. Nejenže vizuálně zkrášluje vzhled krytiny, ale přispívá také k větší ochraně spodní části přední hrany krytiny před vlivy počasí.

Možno objednat k povrchovým úpravám Ruukki 40 a Ruukki 30.

  Decorrey

  Není tak drahá, jak vypadá

  Nízký profil dodává střešní krytině Decorrey™ moderní a stylový vzhled.
  Díky své cenové dostupnosti se střešní krytina Decorrey perfektně hodí pro renovace a dává každému příležitost získat moderní a majestátní střechu Ruukki působící luxusním dojmem.
  Na ocelovou střešní krytinu Decorrey v třídě kvality Ruukki 30 se vztahuje záruka na technickou funkčnost 30 let a záruka na estetickou životnost 10 let.

      

  Finnera

  Jednoduchost a inovace v každém směru

  Díky inovativnímu provedení maloformátové střešní krytiny Finnera získá vaše střecha nejen imitaci taškové krytiny, ale bude také extrémně odolná a praktická. Revoluční ohnutí přední hrany této krytiny maximalizuje její odolnost proti povětrnostním podmínkám a propůjčuje střeše překrásný jednolitý vzhled.
  Na ocelovou střešní krytinu Finnera v třídě kvality Ruukki 40 se vztahuje záruka na technickou funkčnost 40 let a záruka na estetickou životnost 15 let.

      


  Barvy:
Kontakt

TOP-MARKET prodejna

Zahradní 793
(vstup ul. V Háječku)
Přeštice
33401

+420 773 069 155
+420 773 069 255