Blachotrapéz

závo z cca. do 14dní, zboží na objkednávku
poptávky na mailu: obchod@top-stav.cz
 
info tel. 777 877 528
 
 

Použití plechových střešních krytin

Produkt se vyznačuje jedinečnou všestranností. Může být použit pro každý druh strmé střešní konstrukce. Plechová střešní krytina je vyrobena z pozinkovaného plechu. Díky velmi vysoké kvalitě garantujeme, že vydrží mnoho let v dokonalém technickém a vizuálním stavu. Výhodou plechových střešních krytin oproti klasickým páleným taškám je jejich lehkost, ale také skutečnost, že je mnohem snazší je vyčistit a nevyžadují žádnou údržbu.

Inovační vzory jsou skvělý nápad pro zvýraznění vzhledu budovy. Nabízíme širokou škálu plechových střešních krytin v různých tvarech a profilech.

Další výhodou našich produktů je široká paleta barev, která vám umožní přizpůsobit barvu plechové střešní krytiny každé budově. Kromě standardních barevných provedení z palety RAL nabízíme další možnosti, včetně například matné struktury. Všechny barvy jsou aplikovány ve více vrstvách, včetně ochranných a dekorativních vrstev. To zajišťuje vysokou odolnost. Záruka na plechové střešní krytiny je dokonce 60 let, což svědčí o vysoké kvalitě.

 


Kontakt

TOP-MARKET prodejna

Zahradní 793
(vstup ul. V Háječku)
Přeštice
33401

+420 773 069 155
+420 773 069 255