Masonite

Čistota a jemnost detailu.   

 


V řadách dveří Masonite nebude mít problém si vybrat ani ten nejnáročnější zákazník, zvláště, když je sortiment stále rozšiřován, aby dosáhl špičky nejnovějších trendů v oblasti výroby dveří.
Nově nabízíme HPL dveře Masonite. HPL je materiál vyrobený na bázi laminátové pryskyřice při vysoké teplotě a tlaku. Snadno omyvatelný a odolný proti oděru. Společně s dlouhou životností jsou tyto vastnosti ideální pro použití v interiérech i se zvýšeným provozem.
Počátek výroby dveří Masonite v Jihlavě spadá do šedesátých let minulého století. Tradiční výrobce dveří v Jihlavě, Masonite CZ spol. s r.o., je od června 2004 začleněn do skupiny Masonite. Masonite je nadnárodní společnost, která vyrábí stavební komponenty (dveře, okna). Hlavní sídlo se nachází v Tampě na Floridě v USA. Masonite CZ spol. s r.o. Jihlava se zabývá výrobou a prodejem především interiérových dveří a zárubní. Od vstupu do skupiny Masonite se společnost snaží vycházet vstříc stále náročnějším požadavkům trhu a přáním zákazníků a postupně rozšiřuje svůj výrobní sortiment.

ceník služeb:

  • sleva na dveře na vyžádání dle poptávky
  • zaměření dveří: 1000,- Kč, jedná se o vratnou částku v případě realizace
  • montáž dveří a zárubní/ks: cena mezi 950-1200,-bez DPH


rychlý přechod na stránky MASONITE:

www.masonitecz.comKontakt

TOP-MARKET prodejna

Zahradní 793
(vstup ul. V Háječku)
Přeštice
33401

+420 773 069 155
+420 773 069 255