JAP_stavební pouzdra

Stavební pouzdro JAP

Společnost J.A.P. vyrábí stavební pouzdra pro jednokřídlé nebo dvoukřídlé zasouvací dveře.  Jedná se o moderní a účelný systém pro zasouvání dveří do příčky, který je doporučován vzhledem ke své praktičnosti a úspoře místa.

Stavební pouzdra jsou bezbariérová, a proto jsou vhodným řešením například i pro rodiny s dětmi, seniory se sníženou možností pohybu či handicapované. Zabudování stavebního pouzdra pro posuvné dveře do příčky byste měli zvládnout sami podle přiloženého návodu.

Výhodou stavebních pouzder JAP je jejich kompatibilita pro všechny významné výrobce dveří v České republice.


Potřebujete zaměřit pouzdro? nebujte se nás oslovit:  obchod@top-stav.cz


odkaz: www.japcz.cz


Stavební pouzdra Stavební pouzdro pro zasouvací dveře Zasouvací dveře

            

                            

 Dodáváme kvalitní stavební pouzdra pro posuvné dveře.  Stavební pouzdro je konstrukce, která umožňuje zavěšeným posuvným dveřím elegantně "zajíždět do zdi". Naše stavební pouzdro zajistí snadný a bezproblémový pojezd všech druhů dveří, dokonce i dveří celoskleněných.

Nabízíme stavební pouzdra ve 4 modelových řadách

 Nabídkastavebních pouzder NORMA  byla koncem roku 2013 rozšířena o další modelovou řadu LATENTE, která se vyznačuje zárubní v jedné rovině s obrysem stěny. Dále modelovou řadou EMOTIVE, která je určená pro bezobložkové stavební pouzdro, kdy zde není použita zárubeň, ale ozdobný hliníkový rámeček. Poslední novinkou je modelová řada AKTIVE, která je taktéž určená pro bezobložkové stavební pouzdro a je úplně bez zárubně.

norma-lineLATENTE LINEEVO LINEABSOLUTE LINE
NORMA
LATENTE
EMOTIVE
AKTIVE
Pro projektanty a architekty jsme připravili podklady pro projekční programy AutoCad, ArchiCad. Data jsou k nahlédnutí a ke stažení zde.

Stavební pouzdra do zděné příčky a do sádrokartonu.

Stavební pouzdra J.A.P. jsou vyráběna ve dvou variantách - do zděné příčky a do sádrokartonu. Nejběžnějším typem stavebního pouzdra je jednoduché stavební pouzdro STANDARD, které je určené pro posuvné dveře jednokřídlé. Do interiérů si pak můžete pořídit zasouvací dveře i ve dvoukřídlém provedení, pro které je určeno stavební pouzdro KOMFORT.

Posuvné dveře

Posuvné dveře a jejich výhody

Stavební pouzdro představuje elegantní řešení posuvného otevírání dveří. Mezi výhody tohoto systému patří snadný a tichý způsob otevírání. Stavební pouzdra pro zasouvací dveře jsou bezbariérová, a proto jsou vhodným řešením například i pro rodiny s dětmi, seniory se sníženou možností pohybu či handicapované.

Zasouvací dveře jsou velkou úsporou místa

Jednoznačným kladem pro posuvné dveře instalované do pouzdra je úspora místa. Díky tomu můžete v menších místnostech využít prostor u stěny v těsné blízkosti dveří. Zasouvání do pouzdra vám pomůže s realizací atypických obytných prostor. Zasouvací dveře vám přináší maximální pohodlí, úsporu místa a odlehčený design.


Kontakt

TOP-MARKET prodejna

Zahradní 793
(vstup ul. V Háječku)
Přeštice
33401

+420 773 069 155
+420 773 069 255