Dana

Dveře se zdravotnickou atestací.Trendy, které jsou klasikou: Firma Dana zaručuje už 40 let inovativní vývoj a umí nejen rozpoznat současné trendy, ale také předjímat. Nejlépe samozřejmě, když  jsou tyto trendy stejně  jako u Dany   aktuální i zítra.  Protože dveře nejsou už vůbec "nutným prvkem", ale používají se jako plnohodnotný tvůrčí prostředek, který nadchne z hlediska architektoniky i funkčnosti -  i další generace.
Rozmanitost dveří se systémem
Od firmy Dana jsou designy dveří ve všech provedeních. Od vstupních dveří až po dveře interiérové. Inspirující rozmanitost se ukáže nejlépe tehdy, když pasuje do daného prostoru.
Bydlení s čistým svědomím
Ke každým dveřím Dana existuje certifikát: Víte, odkud pochází dřevo, ze které jsou vyrobené vaše dveře. A také to, že tam opět vyroste znovu dostatek suroviny. Dál máte jistotu, že vedle dřeva se použily jen takové materiály, které nezpůsobují škodlivé emise. Také výrobní provozovna firmy Dana je schválená  podle obou mezinárodně uznávaných certifikátů PEFC a FSC . Tím je zaručený také ověřený a nepochybný původ dřeva a také stálost dodávek.
Procházíte pak každý den tak říkajíc dveřmi s čistým svědomím...
Dveře se "zdravotní atestací"
Jako jediný výrobce dveří v Evropě si stanovila  firma Dana přísná kritéria kvality (SHI) "Sentinel-Haus Institut" a úspěšně je dodržuje. Zdravotním průkazem zaručuje SHI nejvyšší kvalitu vzduchu ve vnitřních prostorách. Veškeré výrobky byly podrobeny emisní zkoušce, provedené prostřednictvím Holzforschung Austria. Také přitom nebyly zjištěny žádné zatěžující emise pro okolní vzduch.


ceník služeb:

  • sleva na dveře na vyžádání dle poptávky
  • zaměření dveří: 1000,- Kč, jedná se o vratnou částku v případě realizace
  • montáž dveří a zárubní/ks: cena mezi 950-1200,-bez DPH


rychlý přechod na stránky DANA:

www.dana.cz


Kontakt

TOP-MARKET prodejna

Zahradní 793
(vstup ul. V Háječku)
Přeštice
33401

+420 773 069 155
+420 773 069 255