Dveře Top-Stav

U nás můžete koupit kvalitní a praktické dveře za příjemnou cenu večtně zaměření a montáže.

Interiérové dveře

Pokud se chystáte rekonstruovat váš dům nebo byt a chcete dodat vašemu interiéru moderní styl a nádech luxusu, určitě si pořídíte nové stylové interiérové dveře.

V naší nabídce najdete především dveře výrobců CAG, Sapeli, Masonite, Solodoor, Dana a pouzdra Jap( více info v podstánkách), které nabízí široký sortiment výrobků: interiérové dveře, vstupní dveře do bytu, posuvné dveře, celoskleněné dveře, dvoukřídlé dveře, obložkové zárubně, kování na dveře, doplňky aj.

Interiérové dveře v obytném prostoru již dávno neplní pouze funkční roli. Moderní konstrukce v sobě spojují spolehlivost a estetičnost, bezpečnost a uživatelský komfort. Je velmi důležité, aby se o výrobu starali skuteční profesionálové ve svém oboru, schopní garantovat kvalitu výrobků a poskytnout kupujícímu kompletní služby spojené s výrobou, montáží a pozáručním servisem celého sortimentu interiérových dveří.

Hledáte kvalitní a spolehlivé interiérové dveře pro vybavení vašeho domu nebo kanceláře? Kontaktujte naše specialisty, kteří vás seznámí s širokým sortimentem modelů vyráběných na míru dle požadavků zákazníka a za příznivé ceny. Již mnoho našich stálých zákazníků se přesvědčilo o výhodách spolupráce s profesionály, z nichž stojí za zmínku především následující:

• Výroba interiérových dveří probíhá na moderním zařízení při použití nejmodernějších technologií a zajištění předepsaných kontrol kvality ve všech etapách výroby.
• Použití pečlivě vybraných materiálů a kování od předních domácích i zahraničních výrobců.
• Široký sortiment modelů, barev a materiálů: dřevo, kov, sklo a jejich kombinace.
• Přijetí, zpracování a realizace objednávek v co možná nejkratších lhůtách.
• Záruka na vyrobené produkty, pozáruční servis, služby v oblasti dodávek a montáže.
• Zohlednění všech požadavků zákazníka.
• Pružná tvorba cen, výhodné podmínky spolupráce pro soukromé osoby i společnosti.
• Optimální poměr kvality a ceny u všech modelů z katalogu dané společnosti.

Vchodové dveře

Vchodové dveře - brána do Vašeho království

Vchodové dveře jsou to nejdůležitější, co Vás odděluje od okolního světa. Vchodové dveře chrání Váš majetek před nezvanými hosty, ochraňuje jej pře požárem vzniklým za nimi, brání hluku zvenčí a navíc plní důležitou estetickou úlohu... 

...Proto bychom jejich výběr zaručeně neměli podcenit!

Dva druhy vchodových dveří  

Vchodové dveře se dělí na dva základní druhy, a to podle výskytu použití:

  • Vnější vchodové dveře jsou dveře, které bývají umístěny většinou v rodinných domech, ve vchodech panelových domů či vstupy do budov.
  • Vnitřní vchodové dveře jsou dveře, které bývají uvnitř budov, ale oddělují samostatné jednotky - například v panelovém domě jsou to jednotlivé byty, v celé budově jsou to vstupy do firem apod.
     

Pro oba typy vstupních dveří platí pro výběr podobné parametry, protože oba typy dveří nás chrání před okolním světem.
Kontakt

TOP-MARKET prodejna

Zahradní 793
(vstup ul. V Háječku)
Přeštice
33401

+420 773 069 155
+420 773 069 255