Viadrus

Automatický litinový kotel Hercules DUO

Předností kotle Hercules DUO je kromě ekologického provozu zejména celolitinový tepelný výměník s dlouhou životností a vynikající přístupností pro jeho čištění.

Automatický kotel Hercules DUO

Litinový prohořívací kotel Hercules U26 ECO

Hercules U 26 ECO je určen k ekologickému spalování koksu. Kotle je možno použít pro systémy se samotížným i nuceným oběhem topné vody.

Litinový kotel Hercules U26

Přestavbová sada pro kotel Hercules U26

Originální přestavbová sada je určena pro kotle Hercules U26 všech generací a provedení. Přestavbou kotle vzniká "nový" automatický kotel Hercules DUO splňující parametry 4. emisní třídy.

thumbnail_PrestavbaDUO_177-280.png

Automatický litinový kotel Vulcanus

Kotel Vulcanus je určen k úspornému a ekologickému automatickému vytápění tuhými palivy  v automatickém režimu s minimálními nároky na obsluhu kotle.

Automatický kotel Vulcanus

Litinový prohořívací kotel Hercules U26

Hercules U26 je určen ke spalování koksu, černého uhlí a dřeva. Přikládací prostor je navržen s ohledem na využívání kusového dřeva. Kotel Hercules U26 není určen pro český trh.

Hercules U26

Přestavbová sada pro kotel Hercules U22

Přestavbová sada je určena pro montáž kotlů Hercules U22 o velikosti 5, 6 a 7 článků. Umožňuje automatický provoz kotle na dřevní pelety ve 4. emisní třídě.

Přestavbová sada pro kotel Hercules U22

Automatický litinový kotel Ekoret

Pro spalování pelet, černého i hnědého uhlí je využíván retortový hořák umístěný v podstavci kotle, do kterého je palivo přiváděno šnekovým podavačem.

Automatický kotel Ekoret

Litinový odhořívací kotel Hercules U24

Hercules U 24 umožňuje ekologické spalování uhlí a koksu splňující všechny zákonné požadavky kladené na kotle pro rodinné domy.

Litinový kotel Hercules U24

Automatický litinový kotel Hercules Green Eco Therm

Kotel Hercules Green Eco Therm je určen k úspornému a ekologickému vytápění dřevními peletami v automatickém režimu s minimálními nároky na obsluhu kotle.

thumbnail_GET_177x280.png

Litinový odhořívací kotel Hercules U28

Hercules U28 umožňuje spalování uhlí ekologickým způsobem splňujícím všechny zákonné požadavky kladené na kotle pro rodinné domy.

U28maly.png

Ekologický litinový odhořívací kotel na dřevo Lignator

Lignator je moderní kotel určený k ekologickému spalování kusového dřeva odhořívacím způsobem. Kotel splňuje nejpřísnější evropské ekologické normy a dosahuje vynikající účinnosti.

Litinový ktel Lignator

Litinový pyrolitický kotel na dřevo Hefaistos P1

Hefaistos P1 je pyrolytický litinový článkový kotel pro spalování dřeva v systémech s nuceným oběhem topného média. Volit můžete mezi elektronickou a termostatickou verzí.

Litinový kotel Hefaistos P1


Kontakt

TOP-MARKET prodejna

Zahradní 793
(vstup ul. V Háječku)
Přeštice
33401

+420 773 069 155
+420 773 069 255